Vrijstaande villa San Pedro de Alcántara € 3.000.000,-
Ref.nr: RSOR5297293
Prijs: € 3.000.000,-
Vrijstaande villa San Pedro de Alcántara € 3.000.000,-
| Slaapkamers | 7 |
| Badkamers | 8 |
| Woonoppervlak | 1500m² |
| Leefruimte | 550m² |
| Zwembad | nee |
| Tuin | ja |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | |
| Verdieping | |
| Aan het strand | |
| Dicht bij scholen | |
| Zuiden | |
| Zuidwesten | |
| Westen | |
| Uitstekend | |
| Airconditioning | |
| Airconditioning warm | |
| Open haard | |
| Uitzicht op de tuin | |
| Uitzicht op het zwembad | |
| Overdekt terras | |
| Ingebouwde kasten | |
| Privéterras | |
| Satelliet-tv | |
| Speelkamer | |
| Berging | |
| Bijkeuken | |
| Badkamer en suite | |
| Marmeren vloer | |
| Jacuzzi | |
| Barbecue | |
| Dubbele beglazing | |
| Volledig gemeubileerd | |
| Optioneel | |
| Volledig uitgeruste keuken | |
| Privétuin | |
| Parlofoon | |
| Alarmsysteem | |
| Garage | |
| Meerdere parkeerplaatsen | |
| Privéparkeerplaats | |
| Elektriciteit | |
| Vakantiehuizen | |
| Belegging | |
| Bestaande bouw |
Prijs: € 3.000.000,-
Meer informatie ›››
Perfecte gezinsvilla met uitstekend verhuurpotentieel
Deze prachtige vrijstaande villa ligt op loopafstand van de promenade en het strand van San Pedro de Alcántara. Dankzij de flexibele indeling is dit een ideale gezinswoning, gastenverblijf of investering met sterk verhuurpotentieel.
De woning is verdeeld over twee volledig onafhankelijke woonunits. De bovenverdieping biedt een open woon- en eetruimte, een moderne keuken, toegang tot een overdekt terras en drie en-suite slaapkamers. De benedenverdieping komt uit op een verzorgde tuin en beschikt over nog een open leefruimte, keuken en vijf en-suite slaapkamers, waarvan drie met directe toegang tot de tuin.
Buitenleven staat centraal met een zuidelijk gelegen privézwembad, jacuzzi, overdekt terras, dakterras en aangelegde tuin. Verder zijn er airconditioning, driedubbele beglazing, een dubbele garage, carport en ruime parkeergelegenheid voor meerdere auto's.
Gelegen in een rustige woonstraat dicht bij winkels, scholen, restaurants, Puerto Banús en Marbella, biedt deze villa strandleven, privacy en een uitstekende investering.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français