Elviria

Appartement op de begane grond Elviria € 1.100.000,-

Ref.nr: RSOR5272375
Prijs: € 1.100.000,-

Appartement op de begane grond Elviria € 1.100.000,-

Slaapkamers4
Badkamers5
Leefruimte186m²
Zwembadja
Tuinnee
Parkerenja
Liftnee
Bouwjaar1987
Aan het strand
Hoekappartement
Terras rondom
Directe toegang tot de tuin
Gemeenschappelijke zwembaden
Gemeenschappelijke tuinen
Airconditioning
Volledig gemeubileerd
Omheind complex
24-uursbeveiliging
Privéparkeerplaats
Jacuzzi
Marmeren vloer
Dubbele beglazing
Ingebouwde kasten
Wifi
Uitstekende staat
Beachfrontcomplex
Ref.nr: RSOR5272375
Prijs: € 1.100.000,-

Meer informatie ›››
Appartement op de begane grond Elviria € 1.100.000,-

Appartement op de begane grond aan het strand in Golden Beach, Marbella Oost, in een van de meest gewilde woonwijken aan zee. Deze hoekwoning biedt veel privacy, directe toegang tot tropische gemeenschappelijke tuinen en zwembaden, en een mediterrane levensstijl op enkele stappen van de zee.

De ligging is een groot pluspunt. Golden Beach staat bekend om het witte zandstrand, de rustige sfeer en de nabijheid van dagelijkse voorzieningen. Beachclubs zoals La Plage Casanis en Amù liggen vlakbij, terwijl het commerciële centrum van Elviria op korte rijafstand ligt met winkels, restaurants, cafés, apotheken en andere essentiële diensten. Ook de English International College is goed bereikbaar, wat de woning extra interessant maakt voor gezinnen en vaste bewoners.

Binnen voelt het appartement aan als een huis, dankzij de hoekligging en het feit dat er alleen bovenburen zijn. De leefruimtes komen uit op een ruim wraparound terras met meerdere buitenzones, ideaal om te dineren, te ontspannen en te genieten van het klimaat in Marbella. Eén terras grenst aan de keuken voor barbecue en maaltijden buiten, een ander ligt bij de woonkamer en een derde, meer beschutte zone beschikt momenteel over een jacuzzi.

De woning ligt in een groene, goed onderhouden urbanisatie met gemeenschappelijke tuinen, zwembaden en een rustige resortachtige sfeer. Ze wordt volledig gemeubileerd verkocht en is voorzien van een volledig uitgeruste keuken, marmeren vloeren, dubbele beglazing, inbouwkasten, WiFi, airconditioning, beveiligde toegang en privé open parkeerplaats.

Met sterke verhuurpotentie, een ligging direct aan het strand en uitstekende toegang tot alle voorzieningen van Marbella Oost is dit een uitstekende keuze als vakantieverblijf, permanente woning of investering.

Alternatieven

293413.jpg

Appartement Cabopino € 1.199.000,-

Prijs € 1.199.000,-
Meer informatie
291246.jpg

Appartement Cabopino € 1.150.000,-

Prijs € 1.150.000,-
Meer informatie
277515.jpg

Appartement Los Monteros € 1.020.000,-

Prijs € 1.020.000,-
Meer informatie
290419.jpg

Appartement Los Monteros € 1.100.000,-

Prijs € 1.100.000,-
Meer informatie
Disclaimer | Links
Casadelmar maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Sluit
x