Nueva Andalucía

Rijtjeshuis Nueva Andalucía € 995.000,-

Ref.nr: RSOR5309338
Prijs: € 995.000,-

Rijtjeshuis Nueva Andalucía € 995.000,-

Slaapkamers3
Badkamers3
Woonoppervlak185m²
Leefruimte160m²
Zwembadja
Tuinja
Parkerenja
Liftnee
Bouwjaar1970
Dicht bij de golfbaan
Dicht bij scholen
Zuidwestelijke oriëntatie
Gemeenschappelijk zwembad
Verwarmd zwembad
Airconditioning
Open haard
Zeezicht
Uitzicht op de tuin
Ingebouwde kasten
Privéterras
Padeltennisbaan
Marmeren vloer
Barbecue
Privétuin
Overdekte parkeerplaats
Ref.nr: RSOR5309338
Prijs: € 995.000,-

Meer informatie ›››
Rijtjeshuis Nueva Andalucía € 995.000,-

Ontdek deze charmante hoekwoning in Los Altos de Aloha, een van de meest gewilde gated communities van Nueva Andalucía in Marbella. Dankzij de ligging direct aan het zwembad en de zuidwestelijke oriëntatie geniet u hier van comfort, privacy en een authentieke Andalusische sfeer.

De woning is verdeeld over twee verdiepingen en beschikt over een uitnodigende entree met gastentoilet, een ruime keuken met vloerverwarming en een handige doorgang naar de eetruimte, plus een split-level woon- en eetkamer die uitkomt op een zonnig terras met uitzicht op de gemeenschappelijke tuinen.

Boven bevindt zich de hoofdslaapkamer met en-suite badkamer en toegang tot een privéterras. Twee extra tweepersoonsslaapkamers delen een moderne badkamer, wat zorgt voor een praktische indeling voor gezin of gasten.

Een bijzonder pluspunt is het uitgebreide overdekte terras, momenteel ingericht als bodega en BBQ-ruimte, ideaal om het hele jaar door te genieten. Verder beschikt de woning over een overdekte parkeerplaats, berging, directe toegang met de auto tot de voordeur en een korte laad- en loszone.

Bewoners profiteren van gemeenschappelijke binnen- en verwarmde buitenzwembaden, een kinderbad, paddle- en tennisbanen en aangelegde tuinen. Dicht bij Aloha Golf, Puerto Banús, scholen en voorzieningen is dit een uitstekende woning of investering in Marbella.

Alternatieven

291164.jpg

Rijtjeshuis Mijas Costa € 957.000,-

Prijs € 957.000,-
Meer informatie
272595.jpg

Rijtjeshuis Mijas Costa € 950.000,-

Prijs € 950.000,-
Meer informatie
270764.jpg

Rijtjeshuis Mijas Golf € 990.000,-

Prijs € 990.000,-
Meer informatie
259554.jpg

Rijtjeshuis El Higuerón, Fuengirola € 995.000,-

Prijs € 995.000,-
Meer informatie
Disclaimer | Links
Casadelmar maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Sluit
x