La Carihuela

Appartement La Carihuela € 349.000,-

Ref.nr: RSOR5297674
Prijs: € 349.000,-

Appartement La Carihuela € 349.000,-

Slaapkamers1
Badkamers1
Woonoppervlak2773m²
Leefruimte55m²
Zwembadja
Tuinja
Parkerenja
Liftja
Bouwjaar1970
Aan het strand
Recent gerenoveerd
Verwarmd zwembad
Airconditioning
Uitzicht op zee
Uitzicht op de bergen
Uitzicht op het strand
Overdekt terras
Lift
Dicht bij openbaar vervoer
Wifi
Dubbele beglazing
Glasvezel
Volledig gemeubileerd
Volledig uitgeruste keuken
Gemeenschappelijke tuin
Omheind complex
Parlofoon
Ondergrondse parkeergarage
Ref.nr: RSOR5297674
Prijs: € 349.000,-

Meer informatie ›››
Appartement La Carihuela € 349.000,-

Volledig gerenoveerd appartement in La Carihuela, Torremolinos, gelegen in een residentie aan het strand met directe toegang tot de Paseo Marítimo en het strand. De woning combineert een toplocatie aan de kust met een volledige renovatie en uitstekende voorzieningen.

De woning van 55 m² heeft lichte, moderne ruimtes, een nieuwe volledig uitgeruste keuken, een gerenoveerde badkamer en omkeerbare airconditioning. Het appartement wordt gemeubileerd verkocht, waarbij het meubilair momenteel wordt geplaatst, zodat het direct te gebruiken is.

De residentie beschikt over een buitenzwembad en een verwarmd binnenzwembad, verzorgde gemeenschappelijke tuinen en beveiligde toegang. Een genummerde ondergrondse parkeerplaats en een berging zijn bij de prijs inbegrepen, een groot voordeel in dit gewilde gebied.

Toeristische verhuur is toegestaan en er is een sterke vraag naar huurwoningen, waardoor dit een aantrekkelijke investering is en ook een perfecte tweede woning aan zee. La Carihuela is een van de meest gewilde gebieden aan de Costa del Sol, bekend om restaurants, winkels en een ontspannen mediterrane levensstijl.

Alternatieven

257902.jpg

Appartement Mijas € 320.000,-

Prijs € 320.000,-
Meer informatie
271117.jpg

Appartement Málaga Centro € 325.000,-

Prijs € 325.000,-
Meer informatie
286651.jpg

Appartement Mijas € 339.000,-

Prijs € 339.000,-
Meer informatie
292313.jpg

Appartement Casares € 325.000,-

Prijs € 325.000,-
Meer informatie
Disclaimer | Links
Casadelmar maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Sluit
x