Appartement Las Lagunas € 485.000,-
Ref.nr: RSOR5226922
Prijs: € 485.000,-
Appartement Las Lagunas € 485.000,-
| Slaapkamers | 2 |
| Badkamers | 2 |
| Woonoppervlak | 0m² |
| Leefruimte | 115m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | nee |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | ja |
| Bouwjaar | 2020 |
| Verdieping | |
| Dicht bij winkels | |
| Dicht bij zee | |
| Dicht bij het centrum | |
| Dicht bij scholen | |
| Zuidgericht | |
| Uitstekende staat | |
| Gemeenschappelijk zwembad | |
| Airconditioning | |
| Vloerverwarming in badkamers | |
| Uitzicht op de bergen | |
| Street View | |
| Lift | |
| Ingebouwde kasten | |
| Dicht bij openbaar vervoer | |
| Wifi | |
| Fitnessruimte | |
| Sauna | |
| Badkamer en suite | |
| Volledig gemeubileerd | |
| Gemeenschappelijke tuin | |
| Privéparkeerplaats |
Prijs: € 485.000,-
Meer informatie ›››
Elegant appartement op de middelste verdieping in Jardines de las Lagunas, Mijas Costa, met 115 m² binnenruimte en een zuidgericht terras van 37 m². De open indeling verbindt een lichte woon- en eetkamer met een volledig uitgeruste keuken, wat zorgt voor een moderne en praktische woning.
De woning heeft 2 slaapkamers en 2 badkamers, waaronder een hoofdslaapkamer met en-suite badkamer en inbouwkasten. Beide slaapkamers hebben toegang tot het balkon en het appartement is afgewerkt in uitstekende staat, met airconditioning en vloerverwarming in de badkamers.
Bewoners genieten van gemeenschappelijke tuinen, een zwembad in resortstijl, gym, sauna, lift, privéparkeren en 24-uurs beveiligingscamera’s binnen een afgesloten complex. De ligging nabij winkels, zee, stad, scholen en de A7 maakt dit een ideale woning of investering.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français