La Quinta

Rijtjeshuis La Quinta € 1.195.000,-

Ref.nr: RSOR5108182
Prijs: € 1.195.000,-

Rijtjeshuis La Quinta € 1.195.000,-

Slaapkamers3
Badkamers3
Leefruimte212m²
Zwembadja
Tuinnee
Parkerenja
Liftnee
Bouwjaar1994
Recent gerenoveerd
Panoramisch uitzicht
Privéterras
Privétuin
Gemeenschappelijk zwembad
Airconditioning
Vloerverwarming
Dubbele beglazing
Omheind complex
Alarmsysteem
Gemeenschappelijke parkeerplaats
Zeezicht
Uitzicht op de bergen
Luxe
Ref.nr: RSOR5108182
Prijs: € 1.195.000,-

Meer informatie ›››
Rijtjeshuis La Quinta € 1.195.000,-

Deze volledig gerenoveerde townhouse met drie slaapkamers en twee en een halve badkamer in La Quinta Hills combineert Scandinavisch design met mediterrane warmte. Gelegen in een van de meest gewilde beveiligde communities van Benahavís, biedt deze woning stijl, comfort en functionaliteit op een toplocatie aan de Costa del Sol.

De woning is verdeeld over drie verdiepingen en beschikt over 212 m² woonoppervlakte. De lichte open leefruimte heeft een op maat gemaakte keuken, hoogwaardige apparatuur, een wijnkoelkast en een open haard. Grote schuifdeuren geven toegang tot een privéterras met tuin, ideaal om te ontspannen of gasten te ontvangen.

Op de bovenverdieping bevindt zich de mastersuite met open uitzicht, een inloopkast en een luxe ensuite badkamer. Twee extra slaapkamers en een verzorgde gastenbadkamer bieden veel flexibiliteit voor familie, logés of een thuiskantoor.

Het dakterras met solarium is een echte troef en biedt panoramisch uitzicht en toegang via een interne trap, waardoor het het hele jaar door gebruikt kan worden. Verder beschikt de woning over een gemeenschappelijk zwembad, airconditioning, vloerverwarming, dubbele beglazing, ingebouwde kasten, een alarmsysteem en gemeenschappelijke parkeergelegenheid.

Op slechts enkele minuten van La Quinta Golf, Puerto Banús, scholen, winkels en alle voorzieningen biedt deze instapklare woning een perfecte mix van design, comfort en levensstijl.

Alternatieven

267382.jpg

Rijtjeshuis San Pedro de Alcántara € 1.204.970,-

Prijs € 1.204.970,-
Meer informatie
270636.jpg

Rijtjeshuis Casares € 1.200.000,-

Prijs € 1.200.000,-
Meer informatie
293853.jpg

Rijtjeshuis Elviria € 1.200.000,-

Prijs € 1.200.000,-
Meer informatie
263268.jpg

Rijtjeshuis Fuengirola € 1.200.000,-

Prijs € 1.200.000,-
Meer informatie
Disclaimer | Links
Casadelmar maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Sluit
x