Vrijstaande villa Mijas € 1.550.000,-
Ref.nr: RSOR4023040
Prijs: € 1.550.000,-
Vrijstaande villa Mijas € 1.550.000,-
| Slaapkamers | 5 |
| Badkamers | 3 |
| Woonoppervlak | 6188m² |
| Leefruimte | 258m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | ja |
| Parkeren | nee |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | 2005 |
| Verdieping | |
| Land | |
| Urbanisatie | |
| Goede staat | |
| Privézwembad | |
| Uitzicht op de bergen | |
| Uitzicht op het landschap | |
| Panoramisch uitzicht | |
| Privéterras | |
| Berging | |
| Jacuzzi | |
| Volledig gemeubileerd | |
| Volledig uitgeruste keuken | |
| Privétuin | |
| Omheind complex |
Prijs: € 1.550.000,-
Meer informatie ›››
Spectaculaire vrijstaande villa in de wijk Entrerríos in Mijas, gelegen op een royaal rustiek perceel van 6.188 m². De woning heeft 258 m² bebouwde oppervlakte en een privézwembad, wat zorgt voor veel privacy, rust en buitenruimte.
De begane grond omvat de keuken, woonkamer, een badkamer, een berging en een werkplaatsgalerij. Op de bovenverdieping bevinden zich drie slaapkamers en twee badkamers, waarvan één slaapkamer met dressing. In het souterrain zijn twee extra ruimtes, momenteel in gebruik als berging.
De woning verkeert in goede staat en wordt volledig gemeubileerd aangeboden met een volledig ingerichte keuken. Verder beschikt het over een privéterras, jacuzzi, privétuin en ligging in een afgesloten complex, met vrij uitzicht op de bergen, het platteland en panoramische vergezichten.
De locatie biedt snelle verbindingen met Fuengirola, La Cala de Mijas, Coín, Marbella en de luchthaven van Málaga. Er is ook de mogelijkheid om het aangrenzende perceel van 13.000 m² apart aan te kopen.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français