Vrijstaande villa Costabella € 6.500.000,-
Ref.nr: RSOR2576927
Prijs: € 6.500.000,-
Vrijstaande villa Costabella € 6.500.000,-
| Slaapkamers | 6 |
| Badkamers | 4 |
| Woonoppervlak | 750m² |
| Leefruimte | 436m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | ja |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | ja |
| Bouwjaar | 2015 |
| Verdieping | |
| Aan het strand | |
| Zeezicht | |
| Verwarmd zwembad | |
| Privézwembad | |
| Privéterras | |
| Zonneterras | |
| Fitnessruimte | |
| Sauna | |
| Jacuzzi | |
| Kelder | |
| Alarmsysteem | |
| Vloerverwarming | |
| Airconditioning | |
| Recent gerenoveerd | |
| Luxe | |
| Modern |
Prijs: € 6.500.000,-
Meer informatie ›››
Prachtige moderne villa aan het strand in Costabella, Oost-Marbella, op slechts 10 minuten rijden van het centrum van Marbella en Puerto Banus. Met 6 slaapkamers, 4 badkamers, 436 m² bebouwd en 70 m² terrassen is dit een zeldzame luxe woning met directe toegang tot het strand.
De open entree sluit aan op een grote open keuken en lichte woon- en eetruimtes. Grote ramen geven toegang tot het terras en het verwarmde privézwembad, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen aan zee.
Op de begane grond bevindt zich één slaapkamer en een badkamer. Op de eerste verdieping liggen de master bedroom met badkamer en suite en twee extra slaapkamers die een badkamer delen; alle slaapkamers hebben privéterrassen. In de kelder zijn nog twee slaapkamers met een gedeelde badkamer.
De villa verkeert in uitstekende staat en is uitgerust met moderne technologie zoals Sonos, een geavanceerd alarmsysteem, centrale airconditioning en vloerverwarming in elke kamer.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français