Te koop Gelijkvloers appartement Costa Del Sol Manilva € 200.000,-
Ref.nr: RSOR4109155
Prijs: € 200.000,-

Te koop Gelijkvloers appartement Costa Del Sol Manilva € 200.000,-
Slaapkamers | 2 |
Badkamers | 2 |
Woonoppervlak | 85m² |
Leefruimte | m² |
Zwembad | ja |
Tuin | nee |
Parkeren | nee |
Airco | %lng_% |
Opslagruimte | %lng_% |
Lift | %lng_% |
Bouwjaar | |
Verdieping | |
Ligging: Stad, Aan het strand, Haven, Dorp, Dichtbij zee, Dichtbij stad, Dichtbij scholen, Jachthaven, Urbanisatie | |
Zonorientatie: Zuid West | |
Huidige Staat: Goed | |
Zwembad: Gemeenschappelijk | |
Klimaatbeheersing: Airconditioning | |
Extra's: Lift, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras | |
Keuken: Volledig ingericht | |
Parkeergelegenheid: Ondergronds | |
Voorzieningen: Drinkwater |
Prijs: € 200.000,-
Meer informatie ›››
Mooi appartement met twee slaapkamers te koop met twee badkamers, op de begane grond met een groot terras, gelegen in de stad Sabinillas, zeer dicht bij de Mercadona-supermarkt en allerlei voorzieningen en recreatiegebieden.
Het heeft een heel groot terras met veel natuurlijk licht, ongeveer 150 meter. Het huis heeft de mogelijkheid om nog eens 40 meter uit te breiden en het strand ligt op 6 minuten lopen.
Het appartement biedt een goede locatie nabij het beste strand in de omgeving, charmante strandbars en de beroemde Puerto de La Duquesa op slechts 3 minuten rijden met de auto.
De woning heeft een parkeerplaats in een ondergrondse garage.
Kom het bezoeken, we wachten op je.