Te koop Middle Floor Apartment Costa Del Sol Coín € 145.000,-
Ref.nr: RSOR4224961
Prijs: € 145.000,-

Te koop Middle Floor Apartment Costa Del Sol Coín € 145.000,-
Slaapkamers | 3 |
Badkamers | 1 |
Woonoppervlak | 93m² |
Leefruimte | m² |
Zwembad | nee |
Tuin | nee |
Parkeren | nee |
Airco | %lng_% |
Opslagruimte | %lng_% |
Lift | %lng_% |
Bouwjaar | |
Verdieping | |
Ligging: Dorp, Dichtbij winkels, Dichtbij scholen | |
Zonorientatie: Zuid | |
Huidige Staat: Goed, Renovatie nodig | |
Uitzicht: Stedelijk | |
Extra's: Overdekt terras, Lift, Nabij vervoer, Privé terras, Gehandicapten toegang, Buurt van een kerk, Toegang voor gehandicapten | |
Meubilering: Ongemeubileerd | |
Keuken: Niet ingericht | |
Beveiliging: Omheind complex, Deurbel met intercom | |
Parkeergelegenheid: Straat | |
Voorzieningen: Drinkwater | |
Categorie: Koopje, Investering |
Prijs: € 145.000,-
Meer informatie ›››
Ruim appartement van 93 m2, gelegen in het centrum van Coín naast het bekende Alameda-plein en omgeven door alle voorzieningen.
Dit appartement bestaat uit 3 slaapkamers, 1 badkamer, aparte keuken en een grote woonkamer met glas en balkon.
Gelegen op de derde verdieping, kunnen we naar boven met de trap of lift. Zodra we aankomen vinden we een inkomhal met een plek om een tafel, spiegel en al het nodige te hebben.
Aan de rechterkant is de aparte keuken met een raam naar het dakraam van het gebouw. Een gang leidt naar de eerste slaapkamer en de badkamer, aan het einde daarvan is de ruime en lichte woonkamer, van waaruit we toegang hebben tot nog twee slaapkamers en het balkon.
Een van de slaapkamers heeft een raam naar het balkon en is de helderste van de drie.
Dit appartement ligt op het zuiden, waardoor het het hele jaar door zo licht is. Dankzij deze oriëntatie is het niet warm in de zomer en niet koud in de winter, dus er zijn geen verwarmings- of airconditioningsystemen nodig.
De uitzichten zijn open, omdat er geen gebouwen aan de voorkant zijn, dankzij een parkeerplaats die ze scheidt.
Op een paar meter afstand vinden we het stadhuis, het postkantoor, supermarkten, cafés, recreatiegebieden, school en apotheek, zonder dat er voertuigen nodig zijn.
Het is een geweldige kans om te investeren in dit appartement, dat geweldige mogelijkheden en de beste locatie heeft. Met uitgang naar de weg van Monda en Mijas, beide toegang tot de hoofdweg om naar Marbella of Malaga te gaan.
Alternatieven

Te koop Gelijkvloers appartement Costa Del Sol Mil Palmeras € 125.000,-
